Idealo opinie o nowej porównywarce cenowej

Idealo opinie o nowej porównywarce cenowej
Oceń » 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Loading...

Kto sprzedaje lub kupuje w sieci ten wie bardzo dobrze czym jest porównywarka cenowa. Moim zdaniem na polskim rynku prym wiedzie ceneo.pl później nokaut.pl oraz skapiec.pl Wymienione serwisy porównywania cen nie tylko u nas zadomowiły się na dobre. Czy znajdzie się jeszcze miejsce na konkurenta ?

Przeglądając witrynę idealo.pl jej wygląd pozostawia wiele do życzenia, idealo dopiero raczkuje ale jest jedną z najważniejszych porównywarek cenowych w Niemczech.

Idealo opinie o nowej porównywarce cenowej

Idelo pozyskuje klientów

Z autopsji wiem że idealo poważnie wzięło sobie do serca polski e-handel. Podbijając e-commerce w Niemczech nie lekceważy sąsiada i prężnie rozwija się w Polsce. Idealo korzysta z pozycji lidera w Europie zachodniej i pozyskuje głównie klientów z kapitałem zagranicznym. Renoma tej porównywarki cenowej jest w Niemczech synonimem sukcesu.

Wyróżnij się lub zgiń !

Moim subiektywnym zdaniem, szatę graficzną idealo można określić mianem „późny Gierek” O gustach się jednak nie dyskutuje. Fajerwerki na ekranie są zbędne, w tego typu serwisie liczy się usability. Jest banalnie prosta w obsłudze, ale czy jest lepsza od konkurencji ? To czego nie mają inni: (nie wiem czy to akurat atut) można porównać ceny produktów z innych krajów, jak na załączonym poniżej obrazku. Jest też informacja z datą dodania oferty, czego nie ma w innych porównywarkach cenowych. Ceneo.pl ma swoje Zaufane opinie, a idealo ma Trusted Shops, czyli kolegę po fachu z tego samego podwórka ! Wisienka na torcie ! Mają porównywarkę cen lotów, z której nigdy nie korzystałem. Może dlatego że preferuję PKP. Nie korzystałem, nie testowałem więc nie zabieram głosu.

idealo opinie

How much za to idealo !?

Wszyscy wielcy (Media Markt, Saturn, Avans itd.) już tu są, nie pozwól żeby zabrakło Ciebie ! Koszty dodania sklepu są bardzo przystępne. Jak wspomniałem idealo na razie zaczyna i ceny ma naprawdę korzystne ! Rejestracja jest bardzo prosta, wystarczy wygenerować plik CSV lub XML według schematu, żeby oferta sklepu była widoczna w porównywarce.

Czy idealo jest dla Ciebie ? Nie wiem… na to pytanie musisz odpowiedzieć sam. Skoro już są na polskim rynku i mają ułatwić użytkownikom zakupy online to chyba warto tam być.

niemiecki blognapisz

Dodaj komentarz