Teksty po niemiecku, niemiecka Oferia dla tłumaczy

Teksty po niemiecku, niemiecka Oferia dla tłumaczy
Oceń » 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (5 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Dzisiejszy wpis zacznę pytaniem: Ile w sieci jest stron www ? Ktoś próbował policzyć ? Są może jakieś badania na ten temat? Załóżmy, że jest ich dużo, i każdego dnia przybywa ich coraz więcej. Każda strona to zdjęcie, ewentualnie wideo plus kwintesencja tak bardzo lubiany kontent, czyli tekst będący solą każdej witryny. Rzesza agencji, firmy tworzące strony, aplikacje „zabijają” się o dobry tekst. Jeżeli umiesz dobrze pisać zawsze znajdziesz zlecenie, jeżeli dobrze piszesz i znasz język niemiecki znajdziesz zlecenie z wynagrodzeniem w euro pisząc teksty po niemiecku. Dzisiaj chciałbym przedstawić nowy niemiecki startup: lass-andere-schreiben.de nową przystań dla ghostwriter’ów.

Serwis jest stosunkowo „młody” ale posiada już sporą liczbę zarejestrowanych użytkowników. Działa na zasadzie crowdsourcingu i zrzesza firmy szukające osób piszących teksty po niemiecku, jak również, twórców, czyli ghostwriter’ów. Według informacji na stronie rejestracja dla zleceniodawcy jak również zleceniobiorcy jest darmowa i sprowadza się do dwóch kliknięć oraz podania podstawowych danych. teksty po niemiecku

Jak to działa ?

Zasada działania jest bardzo prosta, zleceniodawca podaje tematykę, która może być bardzo zróżnicowana oraz specyfikację tekstu. Każdy z twórców po rejestracji może licytować zlecenie podając stawkę, za którą podejmie się jego wykonania. Oferty widoczne są tutaj ograniczone są czasowo podobnie jak aukcje na polskim allegro. Zleceniodawca wybiera najkorzystniejszą ofertę, potwierdzanie otrzymuje, twórca, który wygrał aukcję. Po wykonaniu zlecenia zostanie on oceniony przez zleceniodawcę, podobnie jak dzieje się to w polskim serwisie oferia.pl Wyróżniającym ten serwis, oferującym naprawdę wartościowe teksty po niemiecku jest jeden ważny szczegół, każdy z piszących został wcześniej zweryfikowany przez stronę a jego umiejętności zostały udokumentowane. Nie ma tutaj mowy o przypadkowym doborze osób, które nie znają się na swojej profesji.

Co ważne, zleceniodawca niekoniecznie chce obnosić się ze swoim ogłoszeniem, dobrze wiemy jak ważna w tej dziedzinie jest anonimowość a określenie ghostwritrer nie bez kozery, zawiera przedrostek ghost. Wpis o statusie privat pozostaje więc widoczny jedynie dla zweryfikowanych ekspertów.

Jak przedstawia wyżej załączone video, zleceniodawcy w bardzo łatwy sposób mogą znaleźć osobę, z którą mogą nawiązać długotrwałą współpracę. To bardzo wygodnie rozwiązanie, ponieważ żadnej ze stron, nie trzeba w przyzsłości tłumaczyć od warunków współpracy.

Teksty po niemiecku to nie sam miód !

Wszystko pięknie ładnie, ale jest również łyżka dziegciu, to aż a może tylko 20% z każdego zlecenia które wpada do kieszeni pośrednika czyli serwisu lass-andere-schreiben.de Czy to dużo czy mało pozostawiam już Waszej ocenie. Osobiście jestem zdania, że warto spróbować !

Rzetelność serwisu

Serwis gwarantuje, iż wszystkie pisane teksty po niemiecku są dziewicze i nigdy nigdzie, nie były publikowane. Dlatego też, oferuje funkcję sprawdzania plagiatów . Jedyną ceną za tą usługę jest polubienie serwisu poprzez fb.

Jeżeli ten tekst okaże się pomocny udostępnijcie go swoim znajomym, zainteresowanym, dla których może okazać się również przydatnym.

Do młodych adept